שמלות להשכרה – למה כדאי!

"הֲרֵי אַתְּ מְקֻדֶּשֶׁת לִי בְּטַבַּעַת זוֹ כְּדַת משֶׁה וְיִשְׂרָאֵל". וואו, בטח חלמת על המשפט הזה, כשנאמר לך תחת החופה, רוב הסיכויים מאז היותך ילדה קטנה. היית נוהגת לתכנן את החתונה עם חברותייך ולדמיין איך תראה החתונה המושלמת שלך. על הים, גבעה, אולם אירועים או גן מפואר. ועכשיו הזמן שלך הגיע! מזל טוב! עכשיו יש כל כך הרבה לתכנן לארגן ולעשות. וכולנו יודעות שהדבר הכי חשוב בשבילך – זו שמלת הכלה שלך.

דמייני את עצמך מגיחה בפעם הראשונה לעיני האורחים שלך, מלווה בבעלך לעתיד, כל כולך נרגשת, מאושרת עד השמיים וקצת לחוצה, במובן הטוב כמובן. את בטח רוצה להופיע בשמלת כלה וינטג' או צנועה בשביל טקס החופה שחלמת עליו. אחרי הברכות מממשפחה וחברים מגיע הריקוד הראשון שלך עם בעלך הטרי. איזו התרגשות! לא הגיוני שבריקוד הראשון שלך תלבשי את מה שהרגע לבשת להופעה הראשונה, את תצטרכי שמלה רומנטית או מעוטרת תחרה שתסמל את התשוקה והאהבה שיש ביניכם. ולאחר מכן? מה יהיה על רחבת הריקודים? את צריכה שמלה סקסית, משהו שידגיש את נתוני הגוף שלך – שמלת כלה מסוג זה תדגיש את חלקי הגוף היפים שלך ותטשטש את החלקים שאת פחות רוצה שיראו. מגוון האפשרויות רחב מאוד.

 

את בטח שואלת את עצמך, איך את תצליחי לממן שלוש, ארבע שמלות כלה בערב אחד? איך תצליחי לעמוד במחירים המטורפים של שמלות מעצבים? מילה אחת: השכרה לערב המיוחד שלך ולמחרת שירות איסוף מגיע ואוסף את השמלות מכתובת שקבעת מראש.

אז בעצם להיות מסמר הערב שלוש-ארבע פעמים, זה קללל! לא עוד לקנות שמלה שעולה בין ארבע לחמש עשרה אלף שקלים, הרי מתי תלבשי אותה עוד פעם? אף פעם לא. מספיק האלבום תמונות והוידאו חתונה שלכם בכדי להזכר בהופעה שנתת.

לקנות שמלה – אאוט. לשכור שמלה – אין.