כל מה שחתונה

טרנס אטלנטיות

השנה 2017, שמיים צפופים מטיסות טרנס אטלנטיות, אוקיינוסים גדושים אניות וספינות תענוגות, יבשה חובקת מיליארדי אנשים, מכוניות ורכבות- אין ספק שהאנושות התפתחה לענפה והאדם בפני עצמו נשאר אדם, לטוב ולרע.

ישנן הרבה סברות ושיטות שונות לשלווה, רוגע, התפתחות והגשמה עצמית, כשברקע אסונות טבע וחיי יומיום רועשים ורוגשים. לעתים, האדם נמצא בצומת דרכים ובהרהורים גשמיים כאלו ואחרים, עם שאלות כגון "מי אני" ו "מה אני", "מה אני עושה כאן" ו"לשם מה הגעתי לעולם", כלומר בשביל מה ועבור מה אני חי, מה עלי להגשים ולאיזה כיוון עלי להתפתח.  ישנה מערכת הגדולה יותר מכולנו כאשר כל אחד מאיתנו מהווה חלק חשוב ובלתי נפרד ממנה (כך מלמדת אותנו חכמת הקבלה).

אנחנו חלק מהחברה כל הזמן – בעבודה, בקניות, בנופש וביומיום. מדי יום (במקרה הטוב…) אנחנו פוגשים חברים ומנהלים שיחות. לפי חכמת הקבלה מטרת חיינו היא לפתח קשרים חברתיים כאלו שיובילו אותנו לגילוי ה"בורא" או "כח הבורא" בעולם, כח חיובי הנסתר בינות לקשרים בינינו. עלינו לפתח עצמנו כך ולבחור סביבה כזאת מיוחדת שתוביל אותנו לכיוון של אותו הכח, כדי שנוכל לגלות אותו בכלים העומדים לרשותנו, כאשר המטרה הסופית היא להשפיע ולפתח הלאה את תכונת ההשפעה (שם נרדף לתכונתו של ה"בורא").

לסיכום, בואו נתחבר ונתאחד יחד ותאמינו לי ככה יהיה יותר טוב לכולנו.